سبد خرید

با سلام

شیوه نامه ارسال کالا در آرسس موتور

1- ارسال تمامی کالاها به تمامی نقاط کشور شامل کرایه حمل می‌شود. بنابراین آرسس موتور ارسال رایگان ندارد. (مگر در مواردی که حتما اطلاع رسانی می‌شود)


2- در حال حاضر تمامی خریداران با انتخاب تک گزینه « باربری (پس کرایه)» در بخش ارسال، هیچ مبلغی بابت ارسال کالا به آرسس موتور پرداخت نخواهند کرد البته سفارشات متناسب با کالای خریداری شده، شهر محل تحویل سفارش و با توجه به نظر و موافقت مشتری؛ به یکی از شیوه‌‌‌‌های مرسوم در حمل و نقل کشور ارسال خواهد شد.

3- سعی می‌کنیم از کل ظرفیت عمومی حمل و نقل در کشور استفاده کنیم تا هم کرایه ها ارزان تر شود و هم متناسب با شرایط هر شخص، خریداران خدمات مطلوبی به لحاظ ارسال کالا از آرسس موتور دریافت کنند.

4- تدابیری را برای اطمینان از صحیح و سالم رسیدن کالاها به مقصد در نظر خواهیم گرفت که یکی از این تدابیر بیمه کالا ست.

5- مشاوره به مشتریان آرسس بابت شیوه‌‌‌‌های ارسال ارزان یا مطمئن و پیگیری مرسولات تا زمان دریافت کالا از سوی مشتری؛ از وظایفی است که برای خود در نظر گرفته ایم.

6- آگاهیم که «قیمت تمام شده کالا برای مشتری درب محل»، از اهمیت خاصی برای خریداران اینترنتی کالا برخوردار است پس سعی می‌کنیم به شیوه‌‌‌‌های مختلف من جمله در همین صفحه اطلاعات کاملی از شیوه‌‌‌‌های ارسال و کرایه‌‌‌‌های تقریبی درج کنیم و بدین ترتیب مشتریان را از قیمت تمام شده خریدشان آگاه سازیم.

7- حداکثر زمان دریافت کالا در شهر تهران 2 روز کاری از زمان نهایی شدن سفارش و برای شهرستان 3 روز کاری است. توجه کنید که زمان اعلامی؛ حداکثر زمان دریافت کالا است و در اغلب سفارشات، کالا زودتر از موعد اعلامی به دست مشتریان می‌رسد.

نحوه ارسال کالا

باربری

در صورتیکه سفارش کالا به گونه‌ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری‌های مجاز صورت می‌پذیرد و هزینه ارسال آن به صورت پس‌کرایه می‌باشد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است ۲۴ – ۴۸ – ۷۲ ساعت زمان ببرد.

تیپاکس

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی است که دارای دفاتر تیپاکس می‌باشند.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

هزینه ارسال سفارش توسط تیپاکس به صورت پس‌کرایه می‌باشد و در زمان تحویل کالا، توسط شرکت تیپاکس از مشتری دریافت می‌گردد.

مرسولات برای شهرهای تک مسیره تا ۲۴ ساعت و شهرهای دور و یا ۲ مسیره تا ۴۸ الی ۷۲ ساعت توسط تیپاکس ارسال خواهند شد.

در آخر امکان نحوه ارسال کالا با شما خریدار محترم می باشد.آرسس موتور با توجه به محل ارسال کالا بهترین و ارزان ترین روش را در صورت عدم انتخاب و اعلام شما تعیین می نماید.

با تشکر آرسس موتور